AbsolutAds.com

NOVINKYGALERIE REKLAMPŘEHLED ČESKÝCH ČASOPISŮKOKTEJLYABSOLUT MIXODKAZYGUESTBOOKABSOLUT REFLEXIONS

AbsolutAds.com

09.11.2005 Absolut Release v časopise Hype
Tak je tu zase jeden český časopis s Absolut reklamou. Bohuľel celý rok je ve znamení Absolut Raspberri a tak je to opět reklama ABSOLUT RELEASE od umělkyně jménem Maya Hayuk. Najdete ji na zadní stránce časopisu Hype (listopad 2005, 149Kč s DVD filmem Million Dollar Hotel).
26.09.2005 Absolut Luck na Slovensku
I na Slovensko dorazily opět reklamy Absolut. Na rozdíl od České republiky, kde vládne jen reklama na Absolut Raspberri, najdeme na Slovensku i klasické reklamy. Tontokrát jde o Absolut Luck v časopise Miau (vydání, které bude na pultech 3.10.2005). V časopise Brejk (18.10.2005) následně vyjde reklama Absolut Release. (od Phila Frosta).

V České republice bychom měli být schopní najít jeątě Absolut Raspberri reklamy v časopisech Umělec (vydání z 1.9.2005), ®ivel (28.8.2005) a Yellow (27.9.2005). Stále se ale točí jen tři známé verze reklamy Absolut Release.
26.09.2005 Absolut Release v říjnové Elle
Zdá se, že po delší odmlce jsou v České republice opět k vidění reklamy na Absolut Vodku. Tentokrát hledejte reklamu Absolut Release v říjnové Elle (10/2005). Ale pozor, najdete ji na zadní stránce maxi přílohy průvdce po pražských obchodech. Je velmi pravděpodobné, že tato příloha bude distribuována jen v omezené oblasti poblíž Prahy.
25.06.2005 Detaily o Absolut Raspberri reklamách v ČR
Od minulého příspěvku tu mám doplňující informace o reklamách na Absolut Raspberri, která právě probíhá v ČR. V aktuálním vydání měsíčníku Dolce Vita (06/2005) najdete reklamu Absolut Release ve verzi od Mayi Hayuk (diamanty). Ve stejném časopise je navíc pětistránková fotosérie s modními doplňky, kde je Absolut Raspberri hlavní ozdobou. Pro zajímavost dodávám, že Dolce Vita stojí 99,90Kč. Oproti tomu v časopise HYPE (číslo 15) najdete Absolut Release ve verzi od Phila Frosta (srdíčka). Za doplnění informací z časopisu Hype díky Leošovi!
16.06.2005 Absolut Raspberri reklamy v ČR
Absolut Release Předně bych se chtěl omluvit, že jsem nestíhal aktualizovat českou verzi AbsolutAds.com. Na druhou stranu mě překvapilo, že mi nikdo nenapsal o reklamách, které jsou v posledních měsících u nás v ČR k sehnání. No co se dá dělat. Snad Vám přesto pomůže tento seznam reklam z poslední doby.

Celkem jsou tři různé reklamy na Absolut Raspberri, které jsou nyní k vidění u nás. Nevím přesně jaké verze v jakém magazínu vyšly a pokud mi budete moci doplnit chybějící informace, bude jen rád. V přehledu uvádím datum vydání jednotlivých časopisů, tedy den, kdy se měli objevit na pultech.

Yellow: Absolut Release (číslo 05/2005; verze od Maya Hayuk), Absolut Release (aktuální číslo 06/2005; verze od Kenji Hirata).
Dolce Vita: Absolut Release (číslo 05/2005 a aktuální číslo 06/2005).
Hype: Absolut Release (vydání z 28.04.2005 a aktuální číslo z 14.06.2005).
Blok: Absolut Release (vydání z 28.04.2005).

Poud víte přesně která verze v jakém časopise vyšla, prosím pomozte mi tyto informace doplnit. Děkuji.
09.05.2005 Prodej Absolut Vodky ve světě stoupá
Celkový prodej ABSOLUT VODKY od společnosti V&S Absolut Spirits vzrostl na světových trzích v roce 2004 na 76,1 miliónů litrů, což představuje 5% nárůst. Prodej ABSOLUT VODKY stoupá již nepřetržitě 9 let a je tak třetí nejlépe prodávanou mezinárodní značkou lihovin.
26.04.2005 Absolut Release v časopise Yellow
Dnes vyšlo květnové číslo časopisu Yellow (05/2005, 49Kč) na jehož zadní stránce najdete reklamu na malinovou Absolut Raspberri s názvem Absolut Release. Celkem existují tři verze reklamy Absolut Release od tří různých umělců. V Yellow najdete dílko od Mayi Hayuk. Všechny tři verze u nás postupně vyjdou. Už tento měsíc ještě nějaká ta Absolut Release určitě vyjde.
24.04.2005 Časopis Absolut Reflexions v českém časopise BarLife
Absolut Refelxions Pokud pečlivě sledujete mé stránky, možná víte, že Absolut vydává pro své klienty, partnery a blízké, časopis nazvaný ABSOLUT REFLEXIONS. Dostat se k němu je za obvyklých podmínek prakticky nereálné. Přesto nyní máme v České republice jedinečnou možnost získat nejnovější letošní číslo. Absolut Reflexions vychází od loňského roku jako dvouměsíčník a od letošního roku i v nové podobě, změněném formátu a s více informacemi. Na jeho stránkách se lze dočíst řadu zajímavostí ze světa Absolut, nahlédnout do zákulisí vzniku reklam a často jsou odhaleny i ukázky nejnovějších reklam, které se pro světové kampaňe teprve chystají. Absolut Reflexions #1/2005 najdete jako přílohu časopisu Barlife (2/2005). Aby to nebylo tak snadné, tak tento časopis není volně v prodeji, ale je distribuován pouze barmanům a majitelům barů. Přesto je možné si jej na vyžádání objednat za cenu 85Kč + poštovné. Bližší informace najdete na barlife.cz.
11.04.2005 První Absolut Raspberri reklama na Slovensku
Ve slovenském měsíčníku MIAU (04/2005) najdete reklamu Absolut Release inzerující malinovou Absolut Raspberri. Jde tak prakticky o první tištěnou reklamu Absolut v letošním roce. Na Absolut Raspberri reklamy se samozřejmě můžeme těšit i v České republice. A to v nadcházejících týdnech.
09.04.2005 Absolut Raspberri vstoupila do České republiky
Ve středu 6. dubna proběhla party u příležitosti zahájení prodeje malinové Absolut Raspberri v České republice. Od tohoto okamžiku byste měli mít možnost najít Absolut Raspberri ve vybraných barech po celé republice. Zkuste navštívit některý z těchto barů a s největší pravděpodobností Absolut Raspberri na baru najdete. Absolut Raspberri byste ale měli také mít možnost zakoupit ve velkoobchodech jako je například známé pražské Makro.

PRAHA: Lé Clan, Balbínova 23, Praha 2; Radost FX, Bělehradská 120, Praha 2; KU, Rytířská, Praha 1; Dahab, Dlouhá, Praha 1; Postel, Veletržní 14, Praha 7; Bugsy's Bar, Pařížská 10, Praha 1. PLZEŇ: Jazz Rock Cafe, Sedláčkova 18. LIBEREC: Cocktail Bar Plaudit, tř. Milady Horákové 391; Tutti Frutti, Tovaryšský vrch 258. ČESKÉ BUDĚJOVICE: Žlutá ponorka, Chelčického 7. ÚSTÍ NAD LABEM: Cocktail Bar Motýlek, Ondříčkova 9. BRNO: Moment Bar, Jakubské nám. 128; Absolut Bar, Jánská 21. PARDUBICE: Patapuf, Perštýnské nám. 117. ZLÍN: 603, Okružní 4701; 7 Hříchů, Kvítkova 124.
19.03.2005 Absolut Raspberri brzy v České republice
Na začátek dubna je naplánována párty, která má představit Absolut Raspberri a to neznamená nic jiného, než skutečnost, že Absolut Raspberri vstupuje konečně i na český trh. Prakticky s ročním odstupem od premiéry v USA a Švédsku se můžeme těšit na malinovou příchuť, která si zakládá na image rebela a divokosti. Nechme se tedy překvapit. S největší pravděpodobnosti bude Absolut Rapsberri od dubna k dostání ve vybraných barech po celé ČR a následně se dostane i do běžného prodeje. Těšíte se?
01.03.2005 ABSOLUT APEACH: Nová ochucená Absolut Vodka přichází!
Absolut Apeach Ani se k nám ještě nedostala loňská novinka Absolut Vodky v podobě malinové Absolut Raspberri a už přichází na americké trhy další novinka. Tentokrát odborníci ve švédských závodech Absolut Vodky zavítali do broskvových hájů a připravili výrobek s názvem Absolut Apeach.

Absolut Vodka se snaží novým výrobkem reagovat na celosvětovou oblibu ochucených lihovin a možná právě proto přichází Absolut Apeach ani ne rok po Absolut Raspberri. Absolut Apeach se začne prodávat ve Spojených státech od května letošního roku a můžeme očekávat, že k nám dorazí následující rok (jak tomu bylo s Absolut Vanilia a nyní přicházející Absolut Raspberri).
26.2.2005 Poslední opravy galerie hotovy
Dnešním dnem byly prakticky dokončeny opravy galerie a s vyjímkou přibližně deseti reklam je kompletní databáze zrestaurována po nedávné havárii serveru a ztrátě všech dat. Díky za pochopení a snad už teď bude zase fungovat vše tak, jak má.

<< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Následující >>

English version

Absolut na Amazon.com

Hledej na AbsolutAds.com

 Reklamy  Fulltext

Posledních 5 komentářů
# Samuel Leon Hochman > 08.02.2007:
The magazine is People en Espanol.
Thanks.
Samuel Leon Hochman.

# Kate Nikoltsou > 03.02.2007:
As a resident of Thessaloniki, it is true that for years now, we saw the Aristotle Square as the Absolut. However, there may be a digital enhancement of the two top buildings at Tsimiski Street, as they seem to be indented to make the shape of the bottle's cap. Lokoking at the same view on google earth, those buildings are not indented.

# Katerina Nikoltsou > 03.02.2007:
What was the image, and when and where was the very FIRST Absolut ad published?


Napište mi připomínky a názory


Chcete vyměňovat reklamy?
Samozřejmě sám sbírám reklamy Absolut Vodky. Chtěli byste některé se mnou vyměňovat?
Seznam reklam z mé sbírky.
Absolut country of Sweden Vodka & Logo, Absolut, Absolut bottle design and Absolut calligraphy are trademarks owned by V & S VIN & SPRIT AB.